Nová sezóna začíná, vše je připraveno, pokračujeme!!!

V kategorii: Info od: Petr Tupý

Vážení sportovní přátelé, hráči, trenéři. Nová sezóna krajské ligy 2013/2014 se nám kvapem blíží a my nezahálíme.

Podařilo se nám překonat technické potíže na straně poskytovatele hostingu a vše je již připraveno! Haly jsou zajištěny, poslední detaily doladěny a my Vám opět přinášíme na našich stránkách rozpisy všech kategorií – v letošním roce se mezi sebou utkají chlapci a děvčata v kategoriích 2001 (Třeboň), 2002 (Třeboň), 2003 (SKP a Třeboň), 2004 (Třeboň) a 2005 (SKP a Týn nad Vltavou). Oproti zvyklostem bude více využívána sportovní hala v Třeboni, naopak v Týně nad Vltavou se odehrají pouze turnaje nejmladší kategorie.

Doufáme, že se hráčům, trenérům i rodičům a všem příznivcům bude nadcházející sezóna líbit minimálně stejně jako minulé ročníky.

Na stránkách budete informováni opět o všem důležitém.

Samozřejmě i pro tento ročník chystáme technologická vylepšení stránek – v současné době optimalizujeme rychlost načítání stránek, stránky upravujeme pro pohodlnější sledování na většině mobilních zařízení a připravujeme aplikaci pro automatizaci sběru a vyhodnocování výsledků pro jejich rychlejší zveřejňování. O dalších změnách budete průběžně informováni.

Štítky:

Komentáře jsou uzavřené.