Používání časomíry a ukazatel skóre

V kategorii: Info od: Petr Tupý

Vážení sportovní přátelé, rodiče, funkcionáři a v neposlední řadě hráči, vzhledem k narůstajícímu počtu dotazů Vás chceme informovat o následujícím faktu.

Jako pořadatelé chápeme, že při velkém počtu diváků je přehled o stavu a zbývajícím času do konce utkání velice důležitý jak pro hráče, trenéry tak i pro diváky, ale jak na losovacím aktivu zaznělo, finanční stránka je pro rodiče i trenéry daleko důležitější.

Používání časomíry, ale i některá další pravidla jako například počet hráčů, rozehrávání autů, druh míče ke hře si volí vždy trenéři, vedoucí týmů či jimi určení kolegové všech 10 mužstev v každé kategorii samostatně na losovacím aktivu. Pouze v případě rovnosti hlasů 5:5 rozhoduje pořadatel soutěže a to se letos nestalo, veškerá hlasování byla jednoznačná až na Okresní ligu na SKP v kategorii 2003, kdy pro počet hráčů 4+1 hlasovalo 6 týmů, zatímco pro počet 5+1 hlasovala 4 mužstva.

Děkujeme za pochopení, s případnými dotazy se na nás obracejte prostřednictvím kontaktního formuláře, případně přidejte Váš komentář pod tento příspěvek (*vyžaduje registraci).

Štítky:

Komentáře jsou uzavřené.