11 KL „B“

Přidělená čísla pro nadstavbovou část:

A1 TJ Spartak Trhové Sviny, A2 FC Písek 2012, A3 SKP ČB 2011 B, A4 SKP ČB 2012, A5 Sokol Suchdol nad Lužnicí

B1 FC Velešín, B2 SK Dobrá Voda, B3 TJ Vimperk 2012, B4 TJ Hluboká nad Vltavou, B5 SK Lišov

První turnaj se hraje v neděli 30. ledna, dopoledne je pořadatelem SKP ČB 2011, odpoledne Vimperk 2012, druhý turnaj je v neděli 20. března a pořadatelství zajišťují Dobrá Voda a Písek 2012.

Turnaje této kategorie se konají v Třeboni – hala je otevřena od 7:30!

Termíny turnajů základní části: neděle 7.11.2021, neděle 5.12.2021, neděle 9.1.2022

Termíny turnajů nadstavbové části: neděle 30.1.2022, neděle 20.3.2022

Termíny všech turnajů této kategorie na celou zimu 2021/2022 včetně pravidel najdete zde:


Výsledky základní části:

neděle 7.11.2021: , neděle 5.12.2021: , neděle 9.1.2022:

Tabulka po 3. turnaji základní části (odkaz)

O umístění na 5. a 6. místě rozhodl výsledek vzájemného utkání Suchdol n. L. – Hluboká n. V. 3:1.


Nadstavbová část

  • Výsledky 1. turnaje nadstavbové části – neděle 30.1.2022: 
  • Aktuální výsledky 2. turnaje nadstavbové části – neděle 20.3.2022:

Konečná tabulka po 2. turnaji nadstavbové části:

11_N2_Trebon_KLB

Tabulka po 2. turnaji nadstavbové části

O pořadí na 1. a 2. místě rozhodly výsledky vzájemných utkání SKP ČB 11 „B“ – SKP ČB 12 v poměru 2:4 a 11:0.

O pořadí na 4. a 5. místě rozhodly výsledky vzájemných utkání Tr. Sviny – Suchdol 5:0 a 2:5.

O pořadí na 7. a 8. místě rozhodl výsledek vzájemného utkání Lišov – Velešín 6:2.

Skupina o umístění – z důvodu nemoci se nezúčastnila 1. turnaje nadstavbové části družstva Hluboké nad Vltavou a Vimperku. Lišov, Dobrá Voda a Velešín odehráli dvoukolově přátelská utkání.

Konečné pořadí střelců po 1. turnaji nadstavbové části:

Cechl (Písek) 38, Fischer (SKP ČB 11) 36, Pešek (SKP ČB 11) 30, Průka (Tr. Sviny) 27, Plamínek (SKP ČB 12) 20, Rajdl (SKP ČB 11) 16, Vladyka (Suchdol) 14, Kalus (SKP ČB 11) 12, Pánek (SKP ČB 11) 11, Golykov (SKP ČB 11) 11, Soukal (Hluboká) 11.