15 OL

Přidělená čísla pro nadstavbovou část:

A1 TJ Lokomotiva ČB, A2 TJ Sedlec, A3 FC N. Hodějovice, A4 JFA ČB 2015 A, A5 TJ Mokré

B1 FC MAS Táborsko, B2 JFA ČB 2015 B, B3 FC Písek, B4 TJ Sokol K. Řečice, B5 SKP ČB

První turnaj se hraje v sobotu 5. února, dopoledne jsou pořadatelem domácí Nové Hodějovice, odpoledne Písek. Druhý turnaj je v neděli 20. března a pořadatelství zajišťují JFA ČB 2015 B a Sedlec.

Turnaje této kategorie se konají ve Starých Hodějovicích – hala je otevřena od 7:30!

Termíny turnajů základní části: sobota 6.11.2021, neděle 12.12.2021, neděle 16.1.2022

Termíny turnajů nadstavbové části: sobota 5.2.2022, neděle 20.3.2022

Termíny všech turnajů této kategorie na celou zimu 2021/2022 včetně pravidel najdete zde:


Výsledky základní části:

  • sobota 6.11.2021: , neděle 12.12.2021: , neděle 16.1.2022:

Tabulka po 3. turnaji základní části (odkaz)

O pořadí na 1. a 2. místě rozhodl výsledek vzájemného utkání Mokré – Sedlec 2:1.

O pořadí na 7. a 8. místě rozhodl výsledek vzájemného utkání JFA ČB 2015 „B“ – K. Řečice 6:0.

O pořadí na 3. až 6. místě rozhodovala poprvé v historii JZHL minitabulka 4 družstev!!!

15_SH_OL_minitabulka4

Minitabulka


Nadstavbová část

  • Výsledky 1. turnaje nadstavbové části – sobota 5.2.2022:
  • Aktuální výsledky 2. turnaje nadstavbové části – neděle 20.3.2022:

Konečná tabulka po 2. turnaji nadstavbové části:

15_N2_SH_OL

Tabulka po 2. turnaji nadstavbové části

O pořadí na 2. a 3. místě rozhodly výsledky vzájemných utkání Loko ČB – Sedlec 6:2 a 4:3.

O pořadí na 6. a 7. místě rozhodly výsledky vzájemných utkání Táborsko – SKP ČB 3:4 a 5:3.

O pořadí na 9. a 10. místě rozhodly výsledky vzájemných utkání K. Řečice – JFA ČB 2:4 a 6:1.

Konečné pořadí střelců po 1. turnaji nadstavbové části:

Zíka (Sedlec) 55, Pokorný (Loko ČB) 41, Soldát (Táborsko) 37, Trieb (Táborsko) 33, Maršák (K. Řečice) 33, Sleza (Písek) 31, Kmec (JFA ČB) 22, Vranovský (Mokré) 20, Špaček (Loko ČB) 15, Obert (N. Hodějovice) 15, Schwarz (JFA ČB) 14, Jodl (SKP ČB) 14.