Pokud máte zájem o účast v dalším ročníku JZHL, budeme rádi pokud vyplníte formulář s přihláškou.

Sláva vítězům, čest poraženým

Přinášíme vám kompletní sumář vítězů JZHL 2021/2022

Třeboň – kategorie 09 OL „A“

Vítězný tým Lokomotiva ČB, nejlepší střelec Filip Klepsatel (Lokomotiva ČB, 33 branek)

Třeboň – kategorie 09 OL „B“

Vítězný tým Větrovy, nejlepší střelec Martin Liebl (D. Voda, 44 branek)

Třeboň – kategorie 11 KL „A“

Vítězný tým SKP ČB 11, nejlepší střelec Tomáš Zíka (Sedlec, 34 branek)

Třeboň – kategorie 11 KL „B“

Vítězný tým SKP ČB 11 „B“, nejlepší střelec Robin Cechl (Písek, 38 branek)

Staré Hodějovice – kategorie 11 OL

Vítězný tým Kaplice, nejlepší střelec František Draxler (Kaplice, 31 branek)

Staré Hodějovice – kategorie 13 OL „A“

Vítězný tým Písek, nejlepší střelec Josef Mašek (Písek, 42 branek)

Staré Hodějovice – kategorie 13 OL „B“

Vítězný tým Písek 13 „B“, nejlepší střelec Šimon Hanzlík (Písek, 23 branek)

Staré Hodějovice – kategorie 15 OL

Vítězný tým JFA ČB 15 „A“, nejlepší střelec Lukáš Zíka (Sedlec, 55 branek)

Všem zúčastněným děkujeme za sportovní výkony a přeje vám spoustu zdraví, ať vás fotbal baví a doufáme, že se s valnou většinou z vás znovu setkáme v příští sezoně!

Další zakončené kategorie

O víkendu byly odehrány závěrečné turnaje v Třeboni i Starých Hodějovicích.

V třeboňské kategorii 11 KL „B“ rozhodovaly napříč celou tabulkou vzájemná utkání, dramatickou koncovku nakonec nejlépe zvládlo SKP ČB 11 „B“, za kterým skončilo druhé SKP ČB 12 a třetí Písek 12.

Ve Starých Hodějovicích v sobotu suverénně vyhrál svou kategorii 13 OL „A“ Písek před borci z JFA ČB 13 a Mokrého.

V neděli zakončila i nejmladší kategorie 15 OL, kterou vyhráli borci JFA ČB 15 „A“ před Loko ČB a Sedlcem.

Výsledky včetně konečných tabulek naleznete na stránkách jednotlivých kategorií:

Průběžné tabulky střelců před víkendovými turnaji

U všech kategorií byly aktualizovány průběžné tabulky střelců před posledními turnaji nadstavbové části.

V jednotlivých kategoriích naleznete výsledky, průběžné pořadí oddílů i střelců.

Aktualizace stránek před víkendovým zakončením prvních kategorií

O tomto víkendu nám zimní halovou ligu ukončí v Třeboni první dvě kategorie – v sobotu 09 OL „A“ a v neděli 11 KL „A“.

Obě kategorie nabízí dramatickou zápletku v soubojích o konečné pořadí – družstev i střelců. Z tohoto důvodu byly zveřejněny oficiální průběžné tabulky střelců u obou kategorií.